Schneider Electric XB4BD912R10K Rotary Potentiometer 10 Kohm 1 Turns Linear W ± 10% Harmony
HomeStore
This is a XB4BD912R10K Rotary Potentiometer , 10 kohm, 1 Turns, Linear, 1 W, ± 10%, Harmony product from SCHNEIDER ELECTRIC with the model number XB4BD912R10K
Other details
Brand SCHNEIDER ELECTRIC
Part Number XB4BD912R10K
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Handling Instructions EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Certificate of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Safety Data Sheet B EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand SCHNEIDER ELECTRIC
Part Number XB4BD912R10K
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number XB4BD912R10K
Schneider Electric XB4BD912R10K Rotary Potentiometer 10 Kohm 1 Turns Linear W ± 10% Harmony | Tanotis