Mean Well ELG-300-12A LED Driver 264 W 12 V 22 A Constant Current Voltage 100
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number ELG-300-12A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number ELG-300-12A
Part Number ELG-300-12A
Mean Well ELG-300-12A LED Driver 264 W 12 V 22 A Constant Current Voltage 100 | Tanotis