Mean Well APC-16-350 APC-16-350 LED Driver 16.8 W 48 V 350 mA Constant Current 90
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number APC-16-350
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number APC-16-350
Part Number APC-16-350
Mean Well APC-16-350 APC-16-350 LED Driver 16.8 W 48 V 350 mA Constant Current 90 | Tanotis