Bourns 3223W-1-202E 3223W-1-202E Trimpot Multi Turn Cermet Top Adjust 2 Kohm Surface Mount 11 Turns
HomeStore
This is a 3223W-1-202E Trimpot , Multi Turn, Cermet, Top Adjust, 2 kohm, Surface Mount, 11 Turns product from BOURNS with the model number 3223W-1-202E
Other details
Brand BOURNS
Part Number 3223W-1-202E
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number 3223W-1-202E
Description
Part Number 3223W-1-202E
Bourns 3223W-1-202E 3223W-1-202E Trimpot Multi Turn Cermet Top Adjust 2 Kohm Surface Mount 11 Turns | Tanotis