
Weidmuller 0460660001 Terminal Marker 1-10 5MM
Product details
| Accessory Type | Terminal Block Marker |
| For Use With | Terminal Blocks |
| Legend | 1 to 10 |
| Pitch Spacing | 5mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WEIDMULLER |
| Part Number | 0460660001 |
| Quantity | Sheet of 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $9.47
-70%$9.47
$2.84More Images

Weidmuller 0460660001 Terminal Marker 1-10 5MM
Product details
| Accessory Type | Terminal Block Marker |
| For Use With | Terminal Blocks |
| Legend | 1 to 10 |
| Pitch Spacing | 5mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WEIDMULLER |
| Part Number | 0460660001 |
| Quantity | Sheet of 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Accessory Type | Terminal Block Marker |
| For Use With | Terminal Blocks |
| Legend | 1 to 10 |
| Pitch Spacing | 5mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WEIDMULLER |
| Part Number | 0460660001 |
| Quantity | Sheet of 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












