Ween Semiconductors BTA425Z-800CTQ Triac 800 V 25 A IITO-3P 1.3 250 50 mA
HomeStore
Other details
Brand WEEN SEMICONDUCTORS
Part Number BTA425Z-800CTQ
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand WEEN SEMICONDUCTORS
Part Number BTA425Z-800CTQ
Part Number BTA425Z-800CTQ
Ween Semiconductors BTA425Z-800CTQ Triac 800 V 25 A IITO-3P 1.3 250 50 mA | Tanotis