Vishay VS-UFH280FA30 Diode Module 300 V 280 A 1.27 Dual Isolated SOT-227 4 Pins
HomeStore
Other details
Brand VISHAY
Part Number VS-UFH280FA30
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number VS-UFH280FA30
Quantity Each
Part Number VS-UFH280FA30
Vishay VS-UFH280FA30 Diode Module 300 V 280 A 1.27 Dual Isolated SOT-227 4 Pins | Tanotis