SIRETTA TANGO20A/3M/SMAM/S/S/26 ANTENNA, ADHESIVE/SCREW, SMA, 3M
- Frequencies: 1592MHz
- GPS/GLONASS
- Polarization: RHCP
- Lead: 3m, RG174
- Connection: SMA plug
- Dimensions: Ø46.6x14.5mm
Product details
| Input Impedance | 50ohm |
| Antenna Applications | GPS |
| Antenna Polarisation | Right Hand Circular |
| Antenna Mounting | SMA Connector |
| VSWR | - |
| Product Range | Tango 20A Series |
| Frequency Max | 1.595GHz |
| Antenna Type | GPS / Glonass |
| Frequency Min | 1.589GHz |
| Input Power | - |
| Gain | 5dB |
Other details
| Brand | SIRETTA |
| Part Number | TANGO20A/3M/SMAM/S/S/26 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
- Frequencies: 1592MHz
- GPS/GLONASS
- Polarization: RHCP
- Lead: 3m, RG174
- Connection: SMA plug
- Dimensions: Ø46.6x14.5mm
Product details
| Input Impedance | 50ohm |
| Antenna Applications | GPS |
| VSWR | - |
| Frequency Max | 1.595GHz |
| Frequency Min | 1.589GHz |
| Input Power | - |
| Gain | 5dB |
Other details
| Brand | SIRETTA |
| Quantity | Each |
Description
- Frequencies: 1592MHz
- Dimensions: Ø46.6x14.5mm
| Input Impedance | 50ohm |
| Frequency Max | 1.595GHz |
| Frequency Min | 1.589GHz |