
Roline 11.04.5787 Audio / Video Cable Assembly Hdmi Plug Displayport 9.8 ft 3 m Black
Product details
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Connector Type B | DisplayPort Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 11.04.5787 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $61.98
-70%$61.98
$18.59Roline 11.04.5787 Audio / Video Cable Assembly Hdmi Plug Displayport 9.8 ft 3 m Black
Product details
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Connector Type B | DisplayPort Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 11.04.5787 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Connector Type B | DisplayPort Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 11.04.5787 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









