
ROLINE 11.04.5502 Audio / Video Cable Assembly, High Speed, Ethernet, HDMI Plug, HDMI Plug, 6.56 ft, 2 m, Black
ROLINE 11.04.5502 Audio / Video Cable Assembly, High Speed, Ethernet, HDMI Plug, HDMI Plug, 6.56 ft, 2 m, Black
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | HDMI Plug |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 11.04.5502 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $35.62
-70%$35.62
$10.69ROLINE 11.04.5502 Audio / Video Cable Assembly, High Speed, Ethernet, HDMI Plug, HDMI Plug, 6.56 ft, 2 m, Black
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | HDMI Plug |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 11.04.5502 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | HDMI Plug |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.56ft |
Other details
| Brand | ROLINE |
| Part Number | 11.04.5502 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








