
VDC 104-080-035 Thin Ultra Flexible High Speed HDMI Male to Male Lead, 0.35m
Product details
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Connector Type B | HDMI Plug |
| Cable Length - Imperial | 1.15ft |
| Cable Length - Metric | 350mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VDC |
| Part Number | 104-080-035 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
VDC 104-080-035 Thin Ultra Flexible High Speed HDMI Male to Male Lead, 0.35m
Product details
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Connector Type B | HDMI Plug |
| Cable Length - Imperial | 1.15ft |
| Cable Length - Metric | 350mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VDC |
| Part Number | 104-080-035 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | HDMI Plug |
| Connector Type B | HDMI Plug |
| Cable Length - Imperial | 1.15ft |
| Cable Length - Metric | 350mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | VDC |
| Part Number | 104-080-035 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








