
PRO SIGNAL AV02497 Audio / Video Cable Assembly, Phono (RCA) Plug, x 3, Phono (RCA) Plug, x 3, 6.5 ft, 2 m, Black
PRO SIGNAL AV02497 Audio / Video Cable Assembly, Phono (RCA) Plug, x 3, Phono (RCA) Plug, x 3, 6.5 ft, 2 m, Black
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | Phono (RCA) Plug, x 3 |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Phono (RCA) Plug, x 3 |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.5ft |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | AV02497 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
PRO SIGNAL AV02497 Audio / Video Cable Assembly, Phono (RCA) Plug, x 3, Phono (RCA) Plug, x 3, 6.5 ft, 2 m, Black
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | Phono (RCA) Plug, x 3 |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Phono (RCA) Plug, x 3 |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.5ft |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | AV02497 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 2m |
| Connector Type B | Phono (RCA) Plug, x 3 |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | Phono (RCA) Plug, x 3 |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6.5ft |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | AV02497 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









