PRO SIGNAL AR70860 Audio / Video Cable Assembly, DIN Plug, 5 Way, DIN Plug, 5 Way, 9.8 ft, 3 m, Black
PRO SIGNAL AR70860 Audio / Video Cable Assembly, DIN Plug, 5 Way, DIN Plug, 5 Way, 9.8 ft, 3 m, Black
Applications
Imaging, Video & Vision, Audio
Product details
| Cable Length - Metric | 3m |
| Connector Type B | DIN Plug, 5 Way |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | DIN Plug, 5 Way |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | AR70860 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $11.47
-70%$11.47
$3.44PRO SIGNAL AR70860 Audio / Video Cable Assembly, DIN Plug, 5 Way, DIN Plug, 5 Way, 9.8 ft, 3 m, Black
Applications
Imaging, Video & Vision, Audio
Product details
| Cable Length - Metric | 3m |
| Connector Type B | DIN Plug, 5 Way |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | DIN Plug, 5 Way |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | AR70860 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Applications
Imaging, Video & Vision, Audio
Product details
| Cable Length - Metric | 3m |
| Connector Type B | DIN Plug, 5 Way |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | DIN Plug, 5 Way |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 9.8ft |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | AR70860 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









