Phoenix Contact DFK-MSTB 25/10-STF-508-LR Terminal Block Feed-Thru Plug 5.08 mm 10 Ways 12 A 320 V Panel Mount Right Angle
HomeStore
This is a DFK-MSTB 2,5/10-STF-5,08-LR Terminal Block , Feed-Thru, Plug, 5.08 mm, 10 Ways, 12 A, 320 V, Panel Mount Right Angle product from PHOENIX CONTACT with the model number DFK-MSTB 2,5/10-STF-5,08-LR
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Part Number DFK-MSTB 2,5/10-STF-5,08-LR
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Description
Phoenix Contact DFK-MSTB 25/10-STF-508-LR Terminal Block Feed-Thru Plug 5.08 mm 10 Ways 12 A 320 V Panel Mount Right Angle | Tanotis