Onsemi FSV20150V Schottky Rectifier 150 V 20 A Single TO-277 3 Pins 840 mV
HomeStore
Other details
Brand ONSEMI
Part Number FSV20150V
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ONSEMI
Part Number FSV20150V
Part Number FSV20150V
Onsemi FSV20150V Schottky Rectifier 150 V 20 A Single TO-277 3 Pins 840 mV | Tanotis