
MULTICOMP 001-0021F Anti Static Bag, Pink, Open Top, Antistatic Bag, 14 ", 355 mm, 10 ", 254 mm, 75 µm
MULTICOMP 001-0021F Anti Static Bag, Pink, Open Top, Antistatic Bag, 14 ", 355 mm, 10 ", 254 mm, 75 µm
Product details
| Bag Type | Antistatic Bag |
| Length - Imperial | 14" |
| Length - Metric | 355mm |
| Width - Imperial | 10" |
| Width - Metric | 254mm |
| Bag Thickness | 75µm |
| Bag Colour | Pink |
| Seal Type | Heat Sealable |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 001-0021F |
| Quantity | Pack of 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $4.94
-70%$4.94
$1.48MULTICOMP 001-0021F Anti Static Bag, Pink, Open Top, Antistatic Bag, 14 ", 355 mm, 10 ", 254 mm, 75 µm
Product details
| Bag Type | Antistatic Bag |
| Length - Imperial | 14" |
| Length - Metric | 355mm |
| Width - Imperial | 10" |
| Width - Metric | 254mm |
| Bag Thickness | 75µm |
| Bag Colour | Pink |
| Seal Type | Heat Sealable |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 001-0021F |
| Quantity | Pack of 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Bag Type | Antistatic Bag |
| Length - Imperial | 14" |
| Length - Metric | 355mm |
| Width - Imperial | 10" |
| Width - Metric | 254mm |
| Bag Thickness | 75µm |
| Bag Colour | Pink |
| Seal Type | Heat Sealable |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 001-0021F |
| Quantity | Pack of 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








