Ixys Semiconductor IXTX32P60P IXTX32P60P Power Mosfet P Channel 600 V 32 A 0.35 ohm PLUS247 Through Hole
Other details
| Brand | IXYS SEMICONDUCTOR |
| Part Number | IXTX32P60P |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |