INFINEON IPW60R070C6FKSA1 Power MOSFET, N Channel, 600 V, 53 A, 0.07 ohm, TO-247, Through Hole
Product Overview
Warnings
Product details
Other details
| Brand | INFINEON |
| Part Number | IPW60R070C6FKSA1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |