XP POWER VER24US120-JA AC/DC Power Supply, Wall Plug, 1 Output, 24 W, 12 V, 2 A
Product details
| Power Supply Output Type | Fixed |
| Output Power Max | 24W |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Input Voltage AC Max | 264V |
| Plug Type | AU, EU, UK, US |
| Input Voltage AC Min | 90V |
| Product Range | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Voltage - Output 1 | 12V |
| Output Connector | Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 12mm |
| Output Current - Output 3 | - |
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Current - Output 1 | 2A |
Other details
| Brand | XP POWER |
| Part Number | VER24US120-JA |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Output Power Max | 24W |
| Plug Type | AU, EU, UK, US |
| Input Voltage AC Min | 90V |
| Product Range | - |
| No. of Outputs | 1 Output |
Other details
| Brand | XP POWER |
| Quantity | Each |
| Output Power Max | 24W |
| Input Voltage AC Min | 90V |