XP POWER SDS120PS24B-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), 1 Outputs, 120 W, 24 V, 5 A
This is a AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), 1 Outputs, 120 W, 24 V, 5 A product from XP POWER with the model number SDS120PS24B-C
Product details
Power Supply Output Type Fixed
Output Power Max 120W
No. of Outputs 1Outputs
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 260V
Input Voltage AC Min 90V
Product Range -
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 24V
Output Current - Output 3 -
Output Current - Output 4 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 1 5A
Other details
Brand XP POWER
Part Number SDS120PS24B-C
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Power Supply Output Type Fixed
Output Power Max 120W
No. of Outputs 1Outputs
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 260V
Input Voltage AC Min 90V
Product Range -
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 24V
Output Current - Output 3 -
Output Current - Output 4 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 1 5A
Other details
Brand XP POWER
Part Number SDS120PS24B-C
Description
Output Power Max 120W
Input Voltage AC Max 260V
Input Voltage AC Min 90V
Output Voltage - Output 1 24V
Output Current - Output 1 5A
Part Number SDS120PS24B-C
XP POWER SDS120PS24B-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), 1 Outputs, 120 W, 24 V, 5 A | Tanotis