XP Power ITR0312S12 Isolated Through Hole DC/DC Converter 1:1 3 W 1 Output 12 V 250 mA
HomeStore
  • See Technical Note for information about XP Power's plans for the UKCA Marking
Other details
Brand XP POWER
Part Number ITR0312S12
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Certificate of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Technical Notes & Articles EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand XP POWER
Part Number ITR0312S12
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number ITR0312S12
XP Power ITR0312S12 Isolated Through Hole DC/DC Converter 1:1 3 W 1 Output 12 V 250 mA | Tanotis