XP POWER ECL25US15-P AC/DC PCB Mount Power Supply, Ultra Compact, Adjustable, Fixed, 85 V, 264 V, 25 W, 15 V, 1.67 A
Product details
| Power Supply Output Type | Adjustable, Fixed |
| Output Power Max | 25W |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Input Voltage AC Max | 264V |
| Depth | 75.2mm |
| Width | 34.6mm |
| Input Voltage AC Min | 85V |
| Product Range | ECL Series |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Voltage - Output 1 | 15V |
| Output Current - Output 3 | - |
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Current - Output 1 | 1.67A |
| Height | 26.7mm |
Other details
| Brand | XP POWER |
| Part Number | ECL25US15-P |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Output Power Max | 25W |
| Depth | 75.2mm |
| Width | 34.6mm |
| Input Voltage AC Min | 85V |
| Product Range | ECL Series |
| No. of Outputs | 1 Output |
| Height | 26.7mm |
Other details
| Brand | XP POWER |
| Part Number | ECL25US15-P |
| Quantity | Each |
| Output Power Max | 25W |
| Depth | 75.2mm |
| Width | 34.6mm |
| Input Voltage AC Min | 85V |
| Height | 26.7mm |