XP Power ALM85US15 AC/DC Supply ITE & Medical Level VI 1 Output 80 W 15 V 5.33 A
Product details
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 80W |
| Output Voltage - Output 1 | 15V |
| Output Current - Output 1 | 5.33A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Connector | 4 Way DIN |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Power Supply Output Type | Fixed |
| Input Voltage AC Min | 80V |
| Input Voltage AC Max | 264V |
| Product Range | ALM85 Series |
| Plug Type | Mains Plug Sold Separately |
Other details
| Brand | XP POWER |
| Part Number | ALM85US15 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 80W |
| Input Voltage AC Min | 80V |
Other details
| Brand | XP POWER |
| Part Number | ALM85US15 |
| Quantity | Each |
| Output Power Max | 80W |
| Input Voltage AC Min | 80V |