
Wurth Elektronik 963090042 Spacer Round Brass 3.2 mm Internal Dia 6 External 9 Length WA-SBRRO Series
Wurth Elektronik 963090042 Spacer Round Brass 3.2 mm Internal Dia 6 External 9 Length WA-SBRRO Series
Product details
| Spacer Material | Brass |
| Overall Length | 9mm |
| Outer Diameter | 6mm |
| Inner Diameter | 3.2mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SBRRO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 963090042 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Wurth Elektronik 963090042 Spacer Round Brass 3.2 mm Internal Dia 6 External 9 Length WA-SBRRO Series
Product details
| Spacer Material | Brass |
| Overall Length | 9mm |
| Outer Diameter | 6mm |
| Inner Diameter | 3.2mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SBRRO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 963090042 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Spacer Material | Brass |
| Overall Length | 9mm |
| Outer Diameter | 6mm |
| Inner Diameter | 3.2mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SBRRO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 963090042 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












