TUSONIX 4101-001LF Power Line Filter, 1500 pF, 200 V, 10 A, Wire Leaded
Product details
| Leakage Current Max | - |
| Capacitance | 1500pF |
| Filter Type | - |
| Filter Terminals | Wire Leaded |
| Inductance Min | - |
| Current Rating | 10A |
| Product Range | - |
| Voltage Rating | 200V |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 4101-001LF |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
TUSONIX 4101-001LF Power Line Filter, 1500 pF, 200 V, 10 A, Wire Leaded
Product details
| Leakage Current Max | - |
| Capacitance | 1500pF |
| Filter Type | - |
| Filter Terminals | Wire Leaded |
| Inductance Min | - |
| Current Rating | 10A |
| Product Range | - |
| Voltage Rating | 200V |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 4101-001LF |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Leakage Current Max | - |
| Capacitance | 1500pF |
| Filter Type | - |
| Filter Terminals | Wire Leaded |
| Inductance Min | - |
| Current Rating | 10A |
| Product Range | - |
| Voltage Rating | 200V |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 4101-001LF |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











