TT ELECTRONICS / BI TECHNOLOGIES BPC52R0J Through Hole Resistor, 2 ohm, BPC Series, 5 W, ± 5%, Radial Leaded, 500 V
Product Overview
- High Power Resistor
Product details
Other details
| Brand | TT ELECTRONICS / BI TECHNOLOGIES |
| Part Number | BPC52R0J |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
More Images