Traco Power TPI 65-112A-JP AC/DC Open Frame Supply (PSU) 120 to 370VDC ITE 1 Output 65 W 85V AC 264V
HomeStore
This is a TPI 65-112A-JP AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) , 120 to 370VDC, ITE, 1 Output, 65 W, 85V AC to 264V AC product from TRACO POWER with the model number TPI 65-112A-JP
Other details
Brand TRACO POWER
Part Number TPI 65-112A-JP
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TRACO POWER
Part Number TPI 65-112A-JP
Description
Part Number TPI 65-112A-JP
Traco Power TPI 65-112A-JP AC/DC Open Frame Supply (PSU) 120 to 370VDC ITE 1 Output 65 W 85V AC 264V | Tanotis