TDK-LAMBDA DRB120241 Power Supply AC-DC 24V 5A
HomeStore
This is a POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 5A product from TDK-LAMBDA with the model number DRB120241
Product details
No. of Outputs 1 Output
Output Power Max 120W
Output Voltage - Output 1 24V
Output Current - Output 1 5A
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 4 -
Input Voltage VAC 85V AC to 265V AC
Power Supply Output Type Adjustable, Fixed
Product Range DRB Series
RoHS Phthalates Compliant To Be Advised
Other details
Brand TDK-LAMBDA
Part Number DRB120241
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
No. of Outputs 1 Output
Output Power Max 120W
Output Voltage - Output 1 24V
Output Current - Output 1 5A
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 4 -
Product Range DRB Series
Other details
Brand TDK-LAMBDA
Part Number DRB120241
Description
Output Power Max 120W
Output Voltage - Output 1 24V
Output Current - Output 1 5A
Part Number DRB120241
TDK-LAMBDA DRB120241 Power Supply AC-DC 24V 5A | Tanotis