Taiwan Semiconductor MBR10150 MBR10150 Schottky Rectifier 150 V 10 A Single TO-220AC 2 Pins 1.05
HomeStore
Other details
Brand TAIWAN SEMICONDUCTOR
Part Number MBR10150
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TAIWAN SEMICONDUCTOR
Part Number MBR10150
Quantity Each
Part Number MBR10150
Taiwan Semiconductor MBR10150 MBR10150 Schottky Rectifier 150 V 10 A Single TO-220AC 2 Pins 1.05 | Tanotis