SOLAHD SCP30T515-DN AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 3 O/P, 30W, 5V, 15V, -15V
HomeStore
This is a AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 3 O/P, 30W, 5V, 15V, -15V product from SOLAHD with the model number SCP30T515-DN
Product details
Power Supply Output Type Fixed
Output Power Max 30W
Output Voltage - Output 2 -15VDC
Output Current - Output 2 500mA
Input Voltage AC Max 264VAC
Input Voltage AC Min 85VAC
Product Range -
Output Voltage - Output 3 15VDC
Output Voltage - Output 1 5VDC
Output Current - Output 3 500mA
Output Current - Output 4 -
No. of Outputs 3 Output
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 1 3A
Other details
Brand SOLAHD
Part Number SCP30T515-DN
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Power Supply Output Type Fixed
Output Power Max 30W
Input Voltage AC Max 264VAC
Input Voltage AC Min 85VAC
Product Range -
Output Voltage - Output 1 5VDC
Output Current - Output 4 -
No. of Outputs 3 Output
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 1 3A
Other details
Brand SOLAHD
Part Number SCP30T515-DN
Description
Output Power Max 30W
Input Voltage AC Max 264VAC
Input Voltage AC Min 85VAC
Output Voltage - Output 1 5VDC
Output Current - Output 1 3A
Part Number SCP30T515-DN
SOLAHD SCP30T515-DN AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 3 O/P, 30W, 5V, 15V, -15V | Tanotis