
Samtec ISDF-15-D-M Connector Housing Isdf Series Receptacle 30 Ways 1.27 mm
Product details
| Product Range | ISDF Series |
| Gender | Receptacle |
| No. of Positions | 30Ways |
| Pitch Spacing | 1.27mm |
| For Use With | Samtec CC03R/CC03M Series Socket Crimp Contacts |
Other details
| Brand | SAMTEC |
| Part Number | ISDF-15-D-M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $2.87
-70%$2.87
$0.86Samtec ISDF-15-D-M Connector Housing Isdf Series Receptacle 30 Ways 1.27 mm
Product details
| Product Range | ISDF Series |
| Gender | Receptacle |
| No. of Positions | 30Ways |
| Pitch Spacing | 1.27mm |
| For Use With | Samtec CC03R/CC03M Series Socket Crimp Contacts |
Other details
| Brand | SAMTEC |
| Part Number | ISDF-15-D-M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Product Range | ISDF Series |
| Gender | Receptacle |
| No. of Positions | 30Ways |
| Pitch Spacing | 1.27mm |
| For Use With | Samtec CC03R/CC03M Series Socket Crimp Contacts |
Other details
| Brand | SAMTEC |
| Part Number | ISDF-15-D-M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








