Recom Power R15P21503D R15P21503D Isolated Through Hole DC/DC Converter ITE 1:1 2 W Output 15 V 93 mA
HomeStore
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number R15P21503D
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number R15P21503D
Part Number R15P21503D
Recom Power R15P21503D R15P21503D Isolated Through Hole DC/DC Converter ITE 1:1 2 W Output 15 V 93 mA | Tanotis