PHOENIX CONTACT 2904611 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), 1 Output, 480 W, 48 VDC, 10 A GTIN UPC EAN: 4055626355078 QUINT4-PS/1AC/48DC/10
Product details
| No. of Outputs: 1 Output |
| Output Power Max: 480W |
| Output Voltage - Output 1: 48VDC |
| Output Current - Output 1: 10A |
| Brand | PHOENIX CONTACT |
| Part Number | 2904611 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| No. of Outputs: 1 Output |
| Output Power Max: 480W |
| Brand | PHOENIX CONTACT |
| Part Number | 2904611 |
| Quantity | Each |
| Output Power Max: 480W |