Oxley FLTM/P/5000/ROHS Power Line Filter 5000 pF 350 V EMI RFI 10 A Axial Leaded
Product details
| Capacitance | 5000pF |
| Voltage Rating | 350V |
| Filter Type | EMI, RFI |
| Current Rating | 10A |
| Filter Terminals | Axial Leaded |
| Inductance Min | - |
| Leakage Current Max | - |
| Product Range | FLTM Series |
Other details
| Brand | OXLEY |
| Part Number | FLTM/P/5000/ROHS |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Capacitance | 5000pF |
| Voltage Rating | 350V |
| Filter Type | EMI, RFI |
| Current Rating | 10A |
| Inductance Min | - |
| Leakage Current Max | - |
Other details
| Brand | OXLEY |
| Quantity | Each |
| Capacitance | 5000pF |
| Voltage Rating | 350V |
| Current Rating | 10A |