Omron Industrial Automation S8VK-G24024 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 240 W 24 VDC 10 A
HomeStore
This is a S8VK-G24024 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) , ITE, 1 Output, 240 W, 24 VDC, 10 A product from OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION with the model number S8VK-G24024
Other details
Brand OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
Part Number S8VK-G24024
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Miscellaneous EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Part Number S8VK-G24024
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number S8VK-G24024
Omron Industrial Automation S8VK-G24024 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 240 W 24 VDC 10 A | Tanotis