Metcal MSA-35L-24 Solder Smoke Absorber 32 CFM 230 VAC 24 W MSA Series UK Plug New
HomeStore
  • Input voltage is 220VAC, input frequency is 50Hz
  • Absorption capacity vertical position is 09m³/min (32cfm), 045m³/min (16cfm) horizontal position
  • Noise level is 45dBA, related input power is 24W
  • Dimensions (H x W x D) is 217mm x 186mm x 111mm
Other details
Brand METCAL
Part Number MSA-35L-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Metcal MSA-35L-24 Solder Smoke Absorber 32 CFM 230 VAC 24 W MSA Series UK Plug New - Image 2
Other details
Brand METCAL
Part Number MSA-35L-24
Description
Part Number MSA-35L-24
Metcal MSA-35L-24 Solder Smoke Absorber 32 CFM 230 VAC 24 W MSA Series UK Plug New | Tanotis