MEC Marcom MECF-010P-210X310 EMI Conductive Foam Material 210X310MM New
HomeStore
Product details
Shielding Type EMI Shielding
Product Range MECF Series
Gasket Material Polyurethane Foam
Length 210mm
Width 310mm
Depth 1mm
Attenuation -
Other details
Brand MEC MARCOM
Part Number MECF-010P-210X310
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Shielding Type EMI Shielding
Product Range MECF Series
Length 210mm
Width 310mm
Depth 1mm
Attenuation -
Other details
Brand MEC MARCOM
Part Number MECF-010P-210X310
Length 210mm
Width 310mm
Depth 1mm