Mean Well RSP-150-27 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 151.2 W 27 VDC 5.6 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RSP-150-27
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RSP-150-27
Part Number RSP-150-27
Mean Well RSP-150-27 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 151.2 W 27 VDC 5.6 A | Tanotis