Mean Well OWA-90E-54 AC/DC Power Supply 1 Output 90.18 W 54 V 1.67 A
Product details
| Power Supply Applications | - |
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 90.18W |
| Output Voltage - Output 1 | 54V |
| Output Current - Output 1 | 1.67A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Connector | 4 Way XLR |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Power Supply Output Type | Fixed |
| Product Range | OWA-90E Series |
| Plug Type | EU |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | OWA-90E-54 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 90.18W |
| Plug Type | EU |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | OWA-90E-54 |
| Quantity | Each |
| Output Power Max | 90.18W |