Mean Well IRM-30-24ST IRM-30-24ST AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 31.2 W 24 V 1.3 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number IRM-30-24ST
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number IRM-30-24ST
Quantity Each
Part Number IRM-30-24ST
Mean Well IRM-30-24ST IRM-30-24ST AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 31.2 W 24 V 1.3 A | Tanotis