Mean Well HRP-450-48 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 456 W 48 V 9.5 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-450-48
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-450-48
Part Number HRP-450-48
Mean Well HRP-450-48 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 456 W 48 V 9.5 A | Tanotis