Mean Well HRP-450-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 451.2 W 24 VDC 18.8 A
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-450-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HRP-450-24
Part Number HRP-450-24
Mean Well HRP-450-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) ITE 1 Outputs 451.2 W 24 VDC 18.8 A | Tanotis