MEAN WELL HRP-100-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, 1 Outputs, 108 W, 24 VDC, 4.5 A
Warnings
Product details
| No. of Outputs: 1Outputs |
| Output Power Max: 108W |
| Output Voltage - Output 1: 24VDC |
| Output Current - Output 1: 4.5A |
| Output Voltage - Output 2: -888V |
| Output Current - Output 2: -888A |
| Output Voltage - Output 3: -888V |
| Output Current - Output 3: -888A |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | HRP-100-24 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Warnings
Product details
| No. of Outputs: 1Outputs |
| Output Power Max: 108W |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | HRP-100-24 |
| Quantity | Each |
Description
| Output Power Max: 108W |