MEAN WELL GSM120A48-R7B AC/DC Power Supply, Medical, 1 Output, 120 W, 48 VDC, 2.5 A
HomeStore
Warnings
Product details
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number GSM120A48-R7B
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Warnings
Product details
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number GSM120A48-R7B
Description
Part Number GSM120A48-R7B
MEAN WELL GSM120A48-R7B AC/DC Power Supply, Medical, 1 Output, 120 W, 48 VDC, 2.5 A | Tanotis