Littelfuse 1812L035/60MR Resettable Fuse Pptc 1812 (4532 Metric) Polyswitch 1812L Series 60 VDC 350 mA 700
HomeStore
This is a 1812L035/60MR Resettable Fuse , PPTC, 1812 (4532 Metric), PolySwitch 1812L Series, 60 VDC, 350 mA, 700 mA product from LITTELFUSE with the model number 1812L035/60MR
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number 1812L035/60MR
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number 1812L035/60MR
Description
Part Number 1812L035/60MR
Littelfuse 1812L035/60MR Resettable Fuse Pptc 1812 (4532 Metric) Polyswitch 1812L Series 60 VDC 350 mA 700 | Tanotis