IXYS SEMICONDUCTOR VUO52-16NO1 Bridge Rectifier Diode, Three, 1.6 kV, 60 A, Module, 1.44 V, 7 Pins
HomeStore
This is a Bridge Rectifier Diode, Three, 1.6 kV, 60 A, Module, 1.44 V, 7 Pins product from IXYS SEMICONDUCTOR with the model number VUO52-16NO1
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number VUO52-16NO1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number VUO52-16NO1
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number VUO52-16NO1
IXYS SEMICONDUCTOR VUO52-16NO1 Bridge Rectifier Diode, Three, 1.6 kV, 60 A, Module, 1.44 V, 7 Pins | Tanotis