IXYS SEMICONDUCTOR VUO25-16NO8 Bridge Rectifier Diode, Three, 1.6 kV, 20 A, Module, 1.25 V, 5 Pins
HomeStore
This is a Bridge Rectifier Diode, Three, 1.6 kV, 20 A, Module, 1.25 V, 5 Pins product from IXYS SEMICONDUCTOR with the model number VUO25-16NO8
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number VUO25-16NO8
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number VUO25-16NO8
Description
Part Number VUO25-16NO8
IXYS SEMICONDUCTOR VUO25-16NO8 Bridge Rectifier Diode, Three, 1.6 kV, 20 A, Module, 1.25 V, 5 Pins | Tanotis