Epcos B72214S0681K101 B72214S0681K101 TVS Varistor 680 V 895 B722 Standard 1.815 kV Disc 14mm Metal Oxide (MOV)
HomeStore
This is a B72214S0681K101 TVS Varistor , 680 V, 895 V, B722 StandarD, 1.815 kV, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV) product from EPCOS with the model number B72214S0681K101
Other details
Brand EPCOS
Part Number B72214S0681K101
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand EPCOS
Part Number B72214S0681K101
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number B72214S0681K101
Epcos B72214S0681K101 B72214S0681K101 TVS Varistor 680 V 895 B722 Standard 1.815 kV Disc 14mm Metal Oxide (MOV) | Tanotis