ELMDENE G13803N-A PSU CCTV 12V 3A BOXED
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Power Supply Applications
ITE
Output Power Max
Output Current - Output 1
3A
Output Current - Output 2
Output Current - Output 3
Output Current - Output 4
Power Supply Output Type
Fixed
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
No. of Outputs
1Outputs
Output Voltage - Output 1
13.8V
Output Voltage - Output 2
Output Voltage - Output 3
Output Voltage - Output 4
Input Voltage VAC
90V AC to 264V AC
Product Range
Elmdene PSUs
Other details
Brand ELMDENE
Part Number G13803N-A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Power Supply Applications
ITE
Output Power Max
Output Current - Output 1
3A
Output Current - Output 2
Output Current - Output 3
Output Current - Output 4
Power Supply Output Type
Fixed
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
No. of Outputs
1Outputs
Output Voltage - Output 1
13.8V
Output Voltage - Output 2
Output Voltage - Output 3
Output Voltage - Output 4
Input Voltage VAC
90V AC to 264V AC
Product Range
Elmdene PSUs
Other details
Brand ELMDENE
Part Number G13803N-A
3A
13.8V
90V AC to 264V AC
Part Number G13803N-A
ELMDENE G13803N-A PSU CCTV 12V 3A BOXED | Tanotis