Eaton Moeller PKZM01-16 Thermal Magnetic Circuit Breaker Motor Protection Xstart Series 1.6 A 3 Pole 690 VAC DIN Rail
Other details
| Brand | EATON MOELLER |
| Part Number | PKZM01-1,6 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |